Vi på Firmify

Firmify har lång samlad erfarenhet av drift av redovisnings- och finansföretag, IT-företag och reklamverksamhet.

Sofia Sand, support och administration 010-4901007 sofia@firmify.se
Josefin Westerlund, support och administration 010-4901007 josefin@firmify.se
Oskar Hagelbäck, konceptutveckling & IT oskar@firmify.se
Dan Häggfors, redovisningskonsult dan@k10.se
Gustaf Sahlman, civilekonom gustaf@firmify.se
Fredrik Bergström, marknadsföring fredrik@firmify.se
Peter Roosling, VD peter@firmify.se