Vi på Firmify

Firmify har lång samlad erfarenhet av drift av redovisnings- och finansföretag, IT-företag och reklamverksamhet. Företaget leds av Gustaf Sahlman, som är civilekonom från Handelshögskolan i Stockholm.

Sofia Sand, support och administration 010-4901007 sofia@firmify.se
Jeanette Häggfors, support 010-4901007 jeanette@firmify.se
Dan Häggfors, redovisningskonsult dan@firmify.se
Gustaf Sahlman, civilekonom/VD gustaf@firmify.se
Fredrik Bergström, marknad fredrik@firmify.se
Peter Roosling, redovisningskonsult peter@firmify.se